Free cookie consent management tool by TermsFeed LARA BAGS – GALERIA MARTIN

LARA BAGS

LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS LARABAGS 

Naša spoločnosť, známa pod značkou LARA BAGS vznikla v roku 2003 transformáciou firmy s 5 ročnou históriou. Prevádzky LARA BAGS môžete na slovenskom trhu evidovať od roku 2004. Od tohto obdobia tvoríme širokú sieť predajní, ktorá sa postupne rozrastá.
Aktuálne máme na Slovensku 42 prevádzok, ktoré postupne modernizujeme, čoho dôkazom je ich lepší a krajší dizajn. Čoraz viac sa tešíme rozrastajúcej sa klientele a záujmu zákazníkov o náš sortiment a našu značku. Výber sortimentu je široký a veríme, že u nás každý zákazník nájde to čo potrebuje.
Prioritou spoločnosti LARA BAGS je v prvom rade spokojnosť zákazníkov a úsmev na ich tvári.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK – NEDEĽA: 8:00 – 20:00

KONTAKTY

T:  0908 980 965
W: www.larabags.sk

Sledujte nás!

Odoberajte náš newsletter!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Nahoru