Galéria Martin

GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN GALERIAMARTIN 

OC Galéria Martin je moderné obchodné centrum nachádzajúce sa priamo v historickom centre Martina. Od svojho otvorenia v roku  2017 ponúka svojim návštevníkom široký sortiment vo viac ako 50 prevádzkach. Nájdete tu rôzne obchody, služby, supermarket Billa a foodcourt s rozmanitou ponukou. Komfort našich návštevníkov je pre nás prioritou. Nájdete u nás celoplošné pokrytie sieťou wifi zdarma, nabíjaciu stanicu pre elektromobily a parkovisko na streche budovy. Vďaka svojej vynikajúcej polohe je OC Galéria Martin dostupné autom, autobusom, vlakom aj pešo.

Ako sa k nám dostať?

OC Galéria Martin je dostupné autom, mestskou hromadnou dopravou, bicyklom aj pešo.

PEŠO: podchodom z Francisciho ulice, ďalej z ulice Daxnerova a z Námestia SNP.

MHD zastávky „NEMOCNICA“: 07, 10, 11, 12, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 33, 34, 40, 41, 42, 44, 50, 51, 55, 56, 62

HOTEL TURIEC: 07, 10, 11, 12, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 33, 34, 40, 41, 44, 50, 51, 52, 55, 56, 62

VLAK: 5 minút pešo zo železničnej stanice Martin

BICYKEL: Cyklisti môžu svoje bicykle zaparkovať v stojanoch pri hlavnom vchode z Námestia SNP.

Parkovanie

OC Galéria Martin ponúka svojim návštevníkom bezplatné parkovanie na 2. poschodí s prístupom z križovatky ulíc Mudroňova a Daxnerova Parkovisko je od 1.4.2018 spoplatnené.

Automaty na platbu parkovacích lístkov nájdete pri vstupoch z parkoviska (eskalátory, výťahy) do OC Galéria Martin

SADZOBNÍK PARKOVISKA
Prvé dve hodiny: ZDARMA
Každá ďalšia načatá hodina: 3,00 EUR
Víkendy: ZDARMA

Nabíjacia stanica: Na parkovisku OC Galéria Martin sa nachádza nabíjacia stanica pre elektromobily prístupná v čase 7:00 – 20:00.

Viete, že Obchodné centrum Galéria Martin sa aj v roku 2023 pýši certifikátom „Zelená energia“?

Ako odberateľ elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov a predchádzaním vzniku emisií CO2 priamo prispievame k trvalo udržateľnému rozvoju a znižovaniu produkcie skleníkových plynov. Spoločnosť Slovenské elektrárne – energetické služby, s.r.o. označila našu Galériu Zeleným certifikátom.

Sledujte nás!

Odoberajte náš newsletter!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Nahoru