Free cookie consent management tool by TermsFeed PIZZA Z PECE – GALERIA MARTIN

PIZZA Z PECE

PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE PIZZAZPECE 

Pizza z pece je pečená pri teplote 400°C, takže sa upečie do 1 minúty a ostáva šťavnatá. Je zároveň ľahko stráviteľná oproti pizziam pečeným v elektrickej rúre. Používame len tie najkvalitnejšie ingrediencie, originálne syry, výberovu šunku či salámu, prvotriednu zeleninu čerstvé šampiňóny… A samozrejme originálnu pizza múku na výrobu korpusov. Držíme sa pravidla, že aj pizza v obchodnom centre si zaslúži kvalitu.

Pre všetkých milovníkov kebabu, ponúkame chutné a zdravé stravovanie za priateľskú cenu. Jedla sú ľahké, chutné, vždy čerstvo pripravené a cenovo prístupné pre všetkých návštevníkov a zamestnancov nákupného centra.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK – NEDEĽA: 10:00 – 20:00

KONTAKTY

T: 0917 148 687
E: pizzazpecemt@gmail.com
W: www.pizzazpece.sk

Sledujte nás!

Odoberajte náš newsletter!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Nahoru