Podujatia

MÓDNA INŠTALÁCIA: Farebné trendy 2023
Je váš šatník plný jemných béžových a pastelových odtieňov? Alebo sa cítite najlepšie v tmavých tónoch a nedáte dopustiť na čiernu? Bavia vás výrazné farby a radi s nimi experimentujete? Podľa najnovších trendov je povolené všetko. Príďte sa inšpirovať k nám. OC Galéria vás pozýva na módnu inštaláciu FAREBNÉ TRENDY 2023.
Spoločnosť prechádza veľkými zmenami a je na prahu novej éry – začína žiť novú realitu – nový normál. Nechajte sa previesť cestou štyroch trendov, ktoré vám cez farby pomôžu dešifrovať, v ktorej fáze putovania za „novým normálom“ sa práve nachádzate.
Inštalácia podporuje myšlienku, že každý má na výber. Neexistuje len jeden trend, aj keď sa to môže z časopisov a médií zdať. V OC Galéria vám predstavíme najnovšie trendy na ceste od kolekcií svetových návrhárov až sem – do našej každodennej reality. Do odevov, ktoré môžete mať hneď. Tu a teraz.
Príďte sa inšpirovať počas celého mesiaca máj na 1. poschodí OC. Vernisáž spojená s diskusiou s jej autorkami sa bude konať v deň otvorenia, 4. 5. 23 o 17:00 hod.
Inštaláciu pripravili:
Ľubica Kmeť Jakušová
– fashion koučka a stylistka
Vie, koľko úsilia stojí za rozhodnutím začať sa INAK obliekať. Pod heslom STYLE FOR REAL PEOPLE založila spoločnosť Lubitsa Styling, ktorej cieľom je vrátiť módu tam, kam patrí – do každodenných životov „reálnych“ ľudí. Okrem osobného stylingu sa delí o svoje know-how na konferenciách, prispieva do online a offline médií a je autorkou unikátnej edutainment aktivity pre firmy a školy FASHIONHRY®.
Jana Bíziková
– módna redaktorka
Už viac ako 10 rokov mapuje dianie na svetových týždňoch módy. Stála pri zrode magazínu Top Fashion, kde pôsobila ako šéfredaktorka a dnes sa ako externá členka redakcie, popri vlastných projektoch, venuje práve trendom, celkovému smerovaniu módy a jej väzbám na iné, zdanlivo nesúvisiace sféry života.
SÚŤAŽ !!!
Sledujte naše sociálne siete a vyhrajte každý týždeň nákupy s fashion koučkou Ľubicou Kmeť Jakušovou v hodnote 400 €. (V cene sú zahrnuté služby v hodnote 200 € a poukážky na nákup v hodnote ďalších 200 €.)
Súťažíme celý máj.
Pre viac info klikajte:
Instagram – OC GALÉRIA MARTIN
Facebook – Galéria Martin