Hore
Otváracie hodiny

Otváracie hodiny centra
Otváracie hodiny OC Galéria Martin

Obchody
Po – Ne : 8:00 – 20:00

Billa a dm drogeria
Po – So : 7:00 – 20:00, Ne 8:00 – 20:00

Reštauračne prevádzky
Po – Pia : od – 10:00, So – Ne od – 12:00

Klikni na „Viac“ kde nájdeš viac info

VIAC
Ako sa k nám dostať

OC Galéria Martin je dostupné autom, mestskou hromadnou dopravou, bicyklom aj peši.

Pešo
podchodom z Francisciho ulice, ďalej z ulice Daxnerova a z Námestia SNP.

Auto
OC Galéria Martin ponúka svojim návštevníkom bezplatné parkovanie na 2.  poschodí s prístupom z križovatky ulíc Mudroňova a Daxnerova

Pešo

podchodom z Francisciho ulice, ďalej z ulice Daxnerova a z Námestia SNP.

MHD zastávky

NEMOCNICA: 07, 10, 11, 12, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 33, 34, 40, 41, 42, 44, 50, 51, 55, 56, 62
HOTEL TURIEC: 07, 10, 11, 12, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 33, 34, 40, 41, 44, 50, 51, 52, 55, 56, 62

Vlak

8 minút pešo z vlakovej stanice Martin

VIAC
P Parkovanie

Auto

OC Galéria Martin ponúka svojim návštevníkom bezplatné parkovanie na 2.  poschodí s prístupom z križovatky ulíc Mudroňova a Daxnerova

Parkovisko je od 1.4.2018 spoplatnené

Automaty na platbu parkovacích lístkov nájdete pri vstupoch z parkoviska (eskalátory, výťahy) do OC Galéria Martin

Sadzobník parkoviska

Prvé dve hodiny:Zdarma
Každá ďalšia načatá hodina:1,50€

 

Bicykel

Cyklisti môžu svoje bicykle zaparkovať v stojanoch pri hlavnom vchode z Námestia SNP.

Nabíjacia stanica

Na parkovisku OC Galéria Martin sa nachádza nabíjacia stanica pre elektromobily prístupná v čase 7:00 – 21:00

Mapa obchodného centra
CCC

CCC zimné príbehy

Tipy na darčeky

 

Hľadáte inšpiráciu na vianočné darčeky? Prezrite si tipy na vianočné darčeky v CCC – nájdete tu rôzne doplnky pre každého! Pripravili pre ňu, pre neho a pre deti niekoľko návrhov na darčeky. Nechajte sa inšpirovať a vyberte sa na nákupy v CCC!

Osvedčené tipy na darčeky

Pre každého z nás je obľúbeným dňom v roku, deň keď dostávame vianočné darčeky, ale aj darčeky pri iných príležitostiach. Vybrať darček pre dievča, priateľa, manželku, manžela, sestru, matku alebo starého otca však zvyčajne nie je ľahké. Našťastie existujú darčeky, ktoré sa časom stanú hitom – stavte na klasiku, módnosť a praktickosť.

Darčeky pre každú príležitosť

V CCC nájdete množstvo tipov na jedinečné darčeky, ktoré potešia bez ohľadu na ročné obdobie, typ sviatku alebo oslavy – ako vianočné darčeky, darčeky na výročie, narodeniny, Valentína atď. To je sila inšpirácie na darčeky pre ňu, pre neho ale aj pre najmenších – nájdete tu darčeky pre všetkých.

Darčeky pre ňu

Medzi tipmi na darčeky nájdete v CCC rozmanité doplnky, praktické i módne. V kolekcii sú náhrdelníky, náušnice a náramky, ktoré budú skvelým doplnkom každého outfitu. Ženy si na zimu obľúbia aj praktické doplnky, ako sú rukavice, šály a čiapky. Elegantná kožená peňaženka poteší všetky dámy. Aj kufre a kabelky sú vždy žiadané, aj keď ich každá žena má. V ponuke CCC je veľa módnych modelov, vrátane elegantných kožených kabeliek alebo klasických kabeliek v univerzálnych farbách, ako je čierna, hnedá alebo béžová.

Darčeky pre neho

Pánske a športové tašky, kufre v rôznych veľkostiach, ale aj klasické a elegantné darčeky – ako napríklad kožené peňaženky, opasky a rukavice – budú pre neho tie ideálne darčeky. Môžete si vybrať výrobky z prírodnej kože, organickej alebo semišu.

Darčeky pre deti

Medzi darčekmi pre deti sú hitom batohy, tašky a topánky s motívmi postáv z obľúbených filmov a rozprávok Disney, napríklad z Hviezdnych vojen, Barbie, Frozen, Marvel alebo Spiderman. Stojí za to vybrať si celé komplety, ktoré sú u nás k dispozícii, a ktoré obsahujú čiapku, šál a rukavice s hrdinami vybraných animácií! Tínedžerom sa budú páčiť aj štýlové zimné doplnky, prívesky a šperky, či chlapčenské športové tašky ideálne na tréningy.

Viac info nájdete TU

Prajeme vám Veselé Vianoce 🙂