VÝSTAVA SOKOLI LETIA DO EURÓPY

GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN GALÉRIAMARTÍN 

Od 14. júna do 14. júla bude v obchodnom centre Galéria futbalová výstava pod názvom „Sokoli letia do Európy“.

V rámci nej budete môcť vidieť zbierku podpísaných exponátov od slovenských futbalistov, ako sú Hamšík, Škriniar, Dúbravka, Pečovský, Škrteľ, Lobotka, Šesták, Stoch, Vittek, Labant, Zabavník, Mintál či Barčík. Takisto si budete môcť pozrieť históriu ME či perličky súvisiace so samotnými majstrovstvami. Medzi exponátmi sa bude nachádzať aj podpísaný dres Cristiana Ronalda, držiteľa najväčšieho množstva rekordov v súvislosti s majstrovstami Európy. Raritou bude aj futbalová lopta s podpisom Luisa Figa.

Druhú polovicu výstavy bude tvoriť prezentácia futbalového klubu Fomat Martin, ktorý tento rok oslavuje okrúhlych 30 rokov od založenia – budete môcť vidieť množstvo trofejí, historických dresov či veľkú obrazovú prílohu súvisiacu s históriou no najmä súčasnosťou klubu. 14. júna od 15:00 výstavu slávnostne otvoríme pred obchodným centrom prezentáciou Fomaťáckych prípraviek, rozhovormi s bývalým funkcionármi a zakladateľmi klubu a takisto súťažami pre deti. Srdečne Vás do OC Galéria pozývame!

Sledujte nás!

Odoberajte náš newsletter!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Nahoru