MÓDNA INŠTALÁCIA: Vek je len číslo

GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN GALÉRIAMARTIN 

Nechajte sa inšpirovať štýlom žien z rôznych profesií,….

…ktoré prenikli do sveta influencerstva po svojej šesťdesiatke.

3. jún – 23. jún 2024, OC Galéria Martin, prvé poschodie

Vek je len číslo – to je ďalšia zo série módnych inštalácií od autoriek Ľubice Kmeť Jakušovej a Jany Bízikovej. Tento retailový koncept pre obchodné centrá má za cieľ ponúknuť zákazníkom inšpiráciu cez aktuálne témy priamo tam, kde majú možnosť produkty nakúpiť a zároveň pri tom dokážu prepojiť identity rôznych značiek.

Vernisáž spojená s diskusiou s jej autorkami sa bude konať v deň otvorenia, 3. júna 2024 o 17:00 hod v priestoroch inštalácie na 1. Poschodí OC Galéria v Martine.


Inštaláciu pripravili: 

Ľubica Kmeť Jakušová

– fashion koučka a stylistka

Jana Bíziková

– módna redaktorka 


SÚŤAŽ !

Sledujte naše sociálne siete a vyhrajte nákup s fashion koučkou Ľubicou Kmeť Jakušovou v hodnote 400 €. (V cene sú zahrnuté služby v hodnote 200 € a poukážky na nákup v hodnote ďalších 200 €.) Súťažíme počas trvania inštalácie. Pre viac info sledujte @ocgaleriamartin .

Sledujte nás!

Odoberajte náš newsletter!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Nahoru