Hore
Otváracie hodiny
Obchody:Po – Ne 9:00 – 21:00
Billa:Po – Ne 7:00 – 21:00
Herňa:nonstop

Skrátená prevádzková doba
24. decembra – do 12:00 hod.
31. decembra – do 15:00 hod.

Zatvorené počas štátnych sviatkov:
1.1., 6.1., Veľký piatok, Veľkonočná nedeľa, Veľkonočný pondelok, 1.5., 8.5., 5.7., 29.8., 1.9., 15.9., 1.11., 17.11., 25.12. 26.12.

VIAC
Ako sa k nám dostať

OC Galéria Martin je dostupné autom, mestskou hromadnou dopravou, bicyklom aj peši.

Pešo
podchodom z Francisciho ulice, ďalej z ulice Daxnerova a z Námestia SNP.

MHD zastávky
NEMOCNICA: 07, 10, 11, 12, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 33, 34, 40, 41, 42, 44, 50, 51, 55, 56, 62
HOTEL TURIEC: 07, 10, 11, 12, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 31, 33, 34, 40, 41, 44, 50, 51, 52, 55, 56, 62

Vlak
8 minút pešo z vlakovej stanice Martin

VIAC
P Parkovanie

Auto
OC Galéria Martin ponúka svojim návštevníkom bezplatné parkovanie na 2. poschodí s prístupom z križovatky ulíc Mudroňova a Daxnerova

Mapa obchodného centra

Asistent predaja

Obchod/Prevádzka: papiernictvo KOH-I-NOOR

Popis:
Popis: papiernictvo KOH-I-NOOR prijme asistentku predaja na plný úväzok
Požiadavky: Prax v obchode min. 1 rok
Nástup: marec 2019
Platové ohodnotenie: 650€ brutto

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Kontakt: 02/ 40252101 | poorova@koh-i-noor.sk

Asistentka predaja

Obchod/Prevádzka: Intim

Popis:
Spodná bielizeň INTIM prijme asistentku predaja na plný úväzok.
Požiadavky prax v obchode s textilom 1 rok.
Zodpovednosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie.
Platové ohodnotenie 720,- brutto
+osobné ohodnotenie podľa splnenia mesačného plánu
Nástup 1.2.2019
životopisy s fotografiou posielajte na janka.ivanovicova@gmail.com

Kontakt: +421903544241 | janka.ivanovicova@gmail.com

Pizza master

Obchod/Prevádzka: Pizeria Bongiorno

Popis:
Naša pizza Vám chuti ☺. Potrebujeme posilniť tím. HLADA SA pizza master. Plat 1000€ brutto + var. zlozka + stravné lístky.V prípade záujmu kontakt na uvedenom tel. čísle.

Druh pracovného pomeru:

Kontakt: 0905 213 313 |

Pokladníčka

Obchod/Prevádzka: Pizzeria Bon Giorno

Popis:
Naša pizza Bongiorno Vám chutí. Rozširujeme tím. Ponúkame pozíciu pokladníčka. Plat brutto 650€ + var. zlozka. V prípade záujmu kontakt na uvedenom tel. čísle.

Čašníčka / Krupiérka

Obchod/Prevádzka: Club 4

Popis:
Hľadáme šikovné a zodpovedné Čašníčky/Krupiérky do novootvorenej prevádzky Club 4 v Galérii Martin.
Náplň práce: obsluha zákazníkov, práca s hotovosťou, obsluha výherných hracích prístrojov, udržiavanie čistoty na prevádzke.
Kritériá: komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, ochota učiť sa nové veci.
Benefity: práca na trvalý pracovný pomer, výplata vždy načas v stanovený termín, gastrolístky, odmeny, osobné ohodnotenia, sociálny systém, práca v mladom kolektíve.
Ak máte Vážny záujem zasielajte svoj životopis na email kristina.go4games@gmail.com alebo kontaktujte na čísle 0915 721 899.
Plat/mzda: 800 €
Nástup možný ihneď.

Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer

Kontakt: 0915 721 899 | kristina.go4games@gmail.com

Zostaňte v obraze

Získajte aktuálne informácie o novinkách, zľavách a podujatiach.